Sitemizde 39 kategoride toplam 3289 film ve 1343 yorum bulunmaktadır.

Zincirsiz – Django Unchained (2012) Full İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 8,4Jamie Foxx‘un kontrolünde bir Western hikayesi. Amerika’da iç savaş öncesinde zenciler ve efendilerini betimleyen bir film. ABD yapımı film, 2013’de vizyona girmiş ve yönetmenliğini Quentin Tarantino yapmıştır. Zincirsiz filminde; Amerikan iç savaşından 2 yıl öncesinde, Güney bölgesinde olan film Köle Django’nun Alman kökenli ödül avcısı Dr. Kung ile yollarının karşı karşıya gelmesi ile hikaye başlıyor.
Django, önceki efendisini ölü ya da diri elde etmek isteyen Schultz ile bir anlaşma yapmaya karar verir ve kendi özgürlüğü karşısında Brittle kardeşleri ona getirme sözünü verir. Görevi üstlenen Django, bunu başarı ile sonuçlandırır. Fakat yollarını ayıramayan bu ikili artık bölgelerindeki tüm suçluların peşine düşmekle kendilerini sorumlu tutarlar ve ayrılamazlar.
Jamie Foxx, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson ve Leonardo DiCaprio gibi yıldız isimlerin rol aldığı Zincirsiz filmini sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.http://turbobit.net/a5iq3hnhsp0d.html

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.