Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Türkçe Dublaj Yabancı Dizi Önerileri


Merhaba sevgili takipçilerimiz, canınız sıkıldığında televizyonda izleyecek birşey bulamamanız normal. Çünkü eskisi gibi kaliteli programlar ve diziler yok, ama yabancı dizi alanında oldukça mükemmel yapımlar mevcut. Şimdi sizlere 3 dizi önerisinde bulunacağız, önce konularından bahsedelim.

İlk dizimiz arrow türkçe dublaj izlemeniz için ufacık bir dizi konusundan bahsedelim. Dizimizde Oliver Queen isimli zengin çocuğu çok fırlama ve gününü gün eden, kızlarla baba parası yiyen birisiyken bir gün tekne kazası sonucu ıssız bir adada 5 yıl mahsur kalır. Başlarda bu adada yalnız olduğunu düşünse de aslında başkalarını olduğunu da farkedecektir. Burada başına bazı olaylar gelir ve kendisini inanılmaz bir şekilde geliştirir. Tekne kazasında babası ona yaptığı olayları anlatır ve şehirdeki yolsuzlukları ne olursa olsun temizlemesi gerektiği konusunda vasiyet eder. Queen şehre 5 yıl sonra geri döner ama tamamen bir savaşçı gibidir.

İkinci dizimiz the mentalist türkçe dublaj olarak sitemizde, konusundan bahsedelim biraz. Bu dizimizde Patrick Jane insanların içini okuyabilen, olayları çözebilen mental birisidir. Medyumluk gibi şeyler yaparak para kazanır ve bir gün seri katil olan kırmızı John hakkında televizyonda ileri geri konuşup asılsız ithamlarda bulununca bu katil onun karısını ve kızını öldürür. Jane artık intikam almak için onun peşine düşecektir ve CBI adında bir polis departmanında gönüllü analist olur. 7 Sezon süren harika ötesi dizimiz her bölümde ayrı bir sürükleyicilik var.

Üçüncü öneri dizimiz the flash türkçe dublaj olarak yayında. Dizide kahramanımız Barry Allen, parçacık hızlandırıcısı deneyi yapıldığı esnada bir kaza olur ve iş yerinde iken üzerine yıldırım düşer. Tabi bu yıldırım normal bir yıldırım değildir, ona özel güçler verir ve 9 ay komada kaldıktan sonra uyandığında artık koşucudur ve inanılmaz bir hıza sahiptir. Tabi işler bununla kalmaz, kendisi gibi birçok insan özel güce sahip olur ve bunları kötüye kullananlar olacaktır. Onlarda güzel bir ekip kurarak bu kötülerle tek çatı altında savaşmak zorunda kalacaklar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.