Sitemizde 39 kategoride toplam 3310 film ve 1353 yorum bulunmaktadır.

Sihirbaz – The Illusionist (2006) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 700 Mb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 7,6Sihirbaz tek link film indir

Tavsiye Filmler listemizin en üstlerinde yer alan Sihirbaz filmini henüz izlemediyseniz, çok şey kaçırdınız demektir. Edward Norton, Jessica Biel, Eddie Marsan, Aaron Johnson, Eleanor Tomlinson, Paul Giamatti ve Rufus Sewell’in rol aldığı film Dram, Fantastik ve Romantik türünde yer alıyor.

Marangozun oğlu olan Eisenheim, kraliyet ailesinden Sophia’ya aşıktır. Henüz çocuk yaşta olmalarına rağmen birbirlerine tutku dolu bir şekilde aşık olan iki genç, aralarında bulunan sınıf ayrımı yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştır. Zorunlu olarak evini terk etmek zorunda kalan Eisenheim, ülkesini de terk ederek büyük aşkından uzaklaşmıştır.

Aradan uzun yıllar geçtikten sonra ülkesine geri dönen Eisenheim, eski aşkı Sophia’nın veliath prens ile nişanlanmak üzere olduğunu öğrenir. Eisenheim, doğup büyüdüğü şehire bir sihirbaz olarak dönmüştür. Başlarda küçük bir topluluğa gösteri yapan Eisenheim, bir süre sonra tüm şehri yaptığı gösteriler ile avucunun içine almıştır. Prens Leopold ise Eisenheim’den büyük rahatsızlık duymaktadır ve peşine dedektif takarak gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya çalışmaktadır.

Sihirbaz tek link film indir

http://turbobit.net/igmxk8ns3an7.html

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.