Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Karanlıklar Ülkesi 2: Evrim – Underworld: Evolution (2006) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 700 Mb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 6,8Amerikan yapımıyla aksiyon ve fantastik kategorilerinde vizyona gelen Karanlıklar Ülkesi 2: Evrim filminin yönetmenliğini Len Wiseman üstlenmiştir. Geçmiş zamanda ve gelecek zamanda, karanlık çağların en azılı düşmanları olan kurt adamlar ve vampirlerin hikayesinin konu edildiği filmde, bir kere daha kurt adamlar ve vampirler bol şiddet içeren bir savaş sürdürmektedirler.
Selene ilk başlarda aklındaki düşünceleri hataya geçirme amacının peşinden koşsa bile, Micheal ile arasında yaşanan romantizm giderek artar. Selene, vampirlerin kralı olan Marcus ile gerçekleştirmeyi planladığı pazarlıkla geleceğini şekillendirmeye karar vermiştir.
Micheal Selene’ye destek vermek isterken diğer benliği olan kurt adamın kontrolünü kaybetmekten de korkmaktadır. Selene pazarlığını gerçekleştirmek amacıyla Marcus’la görüştüğü zaman yüzleşeceği karanlık gerçeklerle intikam duygusu hissetmeye başlayacaktır. Filmindirsene.net herkese iyi seyirler diler.

Turbobit

http://turbobit.net/qs9jovn49xsl.html

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.