Sitemizde 39 kategoride toplam 3277 film ve 1336 yorum bulunmaktadır.

Kan Bağları – Blood Ties (2013) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 6,52013 Yılı yapımı Dram,Suç,Gerilim türündeki Kan Bağları (Blood Ties) filmini sitemiz üzerinden ücretsiz ve tek link olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Filmin oyuncu kadrosunda Clive Owen, Marion Cotillard, Mila Kunis, Zoe Saldana ve Billy Crudup yer alıyor.  Filmindirsene.net iyi seyirler diler.

1974 yılının New York’unda geçen filmde, yıllar önce ölümle sonuçlanan bir kavgaya karışmış olan Chris, iyi halden dolayı süresi azaltılan mahkumiyetini tamamlayıp hapisten çıkacağı güne ulaşmıştır. Kendisini almaya gelen erkek kardeşi Frank ile buluşması ise onun için kabustan farksızdır.

Frank ve Chris doğdukları günden bu yana bir türlü anlaşamamış ve hayatlarını tamamen farklı şekillerde yaşamış olan iki kardeştir. Chris suça eğilimli bir aylak iken kardeşi Frank polis olarak çalışmayı seçmiştir. Hapiste geçirdiği süre boyunca Chris’in biraz da olsa akıllandığını uman Frank, kardeşinin yeni bir hayata başlayıp kendisine çekidüzen vermesi için elinden geleni yapacaktır. Kan Bağları filmini indirirken yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayınız.

Turbobit

http://turbobit.net/hnwpadl9h2o2.html

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.