Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Kaliteli Film Adresi: Filmadım


Kaliteli film adresi

İnternet siteleri içerisinde film izleme siteleri her geçen gün artıyor. Sinemaseverler için birbirinden farklı konu ve kategoride birçok film yer alıyor. Filmlerin konuları, yönetmenleri, oyuncuları ve genel izleyici kitlesi bakımında izlenme ve beğenilme oranları yer alarak sinemaseverlere ilgili filmler hakkında bilgiler veriyor. Film içerikleri olarak yerli, yabancı filmleri olarak birçok filme yer veriliyor. Filmlerin IMDB puanları ve filmleri izleyen diğer izleyicilerin yorumları takip edilerek sinemaseverler film hakkında detaylı bilgiye ulaşmaktadırlar.

filmtadim.com Sitesinin Özellikleri Nelerdir?

Filmadim.com sitesi internet üzerinde birbirinden güzel ve sinemaseverlerin arayacağı, tercih edeceği birçok filmi barındırmaktadır. Filmler genel kategori olarak yıllara göre ayrılarak ayrı kategorilerde derlenmiştir. Görüntü kalitesi anlamında 720p ve 1080 p gibi yüksek çözünürlüklü izleme imkânları mevcuttur. Filmler gerilim, macera, korku, komedi, aile, bilim kurgu, fantastik, tarihi gibi birçok kategoride ayrı ayrı derlenmiştir. Sinemaseverler istedikleri filmleri site içerisinden ilgili kategorilerde siste içi arama yöntemi ile bulabiliyor. Filmler hakkında detaylı araştırma yazıları, filmlerin konusu, yönetmeni, oyuncuları, kaç yılında çekildiği gibi birçok bilgi sinemaseverlerin bilgisine sunulmaktadır. Filmadim.com film sitesinde yabancı ve yerli filmler ayrı kategorilerde ele alınmıştır. Bunun yanı sıra filmler yıllara göre gruplandırılarak ayrıca bir kategori oluşturulmuştur.

Örnek verilecek olursa 2017 filmleri kategorisine girildiğinde 2017 yılında vizyona girmiş filmlerin listelerine ulaşılmaktadır. Sinemaseverler film isimlerinin üzerine tıkladıklarında filmin sayfasına yönlendirilir ve öncelikle burada filmin kısa fragmanları yer almaktadır. Filim kısa özetini içeren fragmanlarını izleyen sinemaseverlerin filmin izlemeye değer olup olmadığı konusunda film hakkında görüşleri oluşuyor. Fimler HD film kalitesi şeklinde orjinal dil ve alt yazı seçenekleri ile sunuluyor. Türkçe dublaj filmler de site içerisinde ayrı bir kategori içerisinde derlenmiştir. Filmler hakkında yapılan yorumlar ve diğer izleyicilerin düşünceleri filme verilmesi istenen puan sistemi neticesi ile filmin izlenme kalitesi filmi izlemeyen sinemaseverler için bilgi mahiyetindedir. Aynı zamanda henüz vizyona girmemiş filmler hakkında da bilgi almak mümkündür. Yakın zamanda yayınlanacak filmler hakkında da bilgi verilmektedir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.