Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Jurassic Park 3 (2001) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 700 Mb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 5,9Jurassic Park 3 Film indir

Sekiz yıl geriye dönelim: John Hammond, DNA moleküllerinden yaratılan genetik mühendisliği ürünüdinozorların bariyer arkasında özgürce dolaşmasını öngören Jurassic Park projesini hayata geçirmişti. Dört insanın ölümü ve projenin başarısız olması sonucu, Isla Nubar adası Costa Rica hükümeti tarafından halka kapatıldı.

Kapatılma olayının dört yıl sonrasındaJohn Hammond ikinci bir girişim daha yaptı ve dinozor diriltme deneyini bu kez Los Cincos Muertes adasında adasında hayata geçirdi. ancak büyük bir fırtınanın laboratuvarı yok etmesinin ardından, prehistorik yaratıklar bulundukları yerden kaçarak adanın vahşi ortamına dağıldılar. içlerinden bazıları, adanın elverişli ekolojisi içinde sürpriz bir biçimde hayatta kalmayı başardı…

Şimdi aradan dört yıl daha geçti ve dinozorlar yine karşımızda: Bu kez, ilk iki filmden tanıdığımız diritilmiş prehistorik yaratıklarla dolu bir adanın üzerinden uçmak isteyen bir grup zenginin macera hevesi yüzünden bilimadamlarının başı belaya giriyor. Filmindirsene.net iyi seyirler diler.

Jurassic Park 3 film indir

Turbobit

http://turbobit.net/m9lb0c73i4o8.html

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.