Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Jurassic Park (1993) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 700 Mb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 8,1Jurassic Park 1 film indir

1993 Yılında Steven Spielberg tarafından beyaz perdeye uyarlanan harika bir film; Jurassic Park. Michael Chrichton isimli yazarın en çok okunan romanlarından birisi olan Jurassic Park’dan esinlenerek hikayesi oluşan film vizyona girdiği senelerde ve sonrasında oldukça beğenildi.

Mağaralar üzerinde yapılan bazı kazı çalışmalarında dinazorlara ait bazı fosiller bulunur. Çok zengin ve ünlü bir iş adamı olan John Hammond ise dinazorlara olan ilgisinden dolayı bir ekip toplar ve bu fosiller üzeride yer alan bazı kalıntılardan kan örnekleri almayı denerler. Uzun uğraşlar sonrasında alınan kan örnekleri ile birlikte dinazor klonlama işlemleri başarıya ulaşır. Bunun üzerine John Hammond bir ada kiralar ve burada klon dinazorlara yeni bir yaşam alanı kurararak, buraya Jurassic Park adını verir. Çok gizli tutulan bu adada güvenlik sistemi ile her yer izlenmekte ve korunmaktadır. Ancak bir gün bir ziyaret sırasında güvenlik sistemi devre dışı bırakılınca felaketler başlamış olur.

Ariana Richards, B.D. Wong, Jeff Goldblum, Joseph Mazzello, Laura Dern, Richard Attenborough, Sam Neill ve Samuel L. Jackson’un yer aldığı dünyada ünlü film serisinin 1 numarasını sitemiz üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Jurassic Park 1 film indir

https://turbobit.net/jyhrhvosvvbr.html

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.