Sitemizde 39 kategoride toplam 3310 film ve 1353 yorum bulunmaktadır.

Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi (2016) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 790 Mb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 7,8Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi Film indir

İran yapımı olan peygamber efendimizin hayatını anlatan Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi (Muhammad: The Messenger of God) filmini sitemiz üzerinden ücretsiz ve tek link olarak indirebilirsiniz.

Abu Sufyan, Muhammed’in doğumu yaklaştığında; amcası Aboutaleb’e, Muhammed’i öldüreceğini söyler. Aboutaleb ise, Mekke üzerinde oynanan oyunları düşünerek; Muhammed’in, güvenilir bir yerde doğmasını sağlamak için farklı yollar dener. Abraha’nın bulun ve öldürün talimatı üzerine yola çıkan Abu Sufyan ve ordusu; Tanrı tarafından gönderilen küçük kuşlardan oluşan bir orduya kaybeder ve Muhammed bu savaş bittikten 1 ay sonra dünyaya gözlerini açar.
Hamid Amjad ve Kambuzia Partovi tarafından kaleme alınan senaryosu, Majid Majidi yönetmenliği ile beyaz perdeye taşınan Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi filmi; biyografi, dram ve tarih vurguları ile dikkat çekiyor. Başrollerini, Mahdi Pakdel, Ali Reza Shoja-Nuri, Sareh Bayat, Mina Sadati ve Mohsen Tanabandeh’ın paylaştığı film; 2 saat 58 dakikalık gösterim süresiyle, sinema eleştirmenlerinden tam not alıyor.
https://turbobit.net/q8h787949dak.html

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.