Sitemizde 39 kategoride toplam 3291 film ve 1343 yorum bulunmaktadır.

Güzel ve Çirkin – La Belle et La Bête (2014) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 6,4Güzel ve Çirkin Film İndir

2014 Yılı Fransız yapımı olan Fantastik,Romantik türündeki Güzel ve Çirkin filmini sitemiz üzerinden tek link indirebilirsiniz. Filmindirsene.net iyi seyirler diler…

Başarılı bir tüccar, tüm varlığını denizde kaybettikten sonra altı çocuğunu da yanına alıp daha kırsal bir yere taşınmak zorunda kalır, yolculuk bittikten sonraysa gül çaldığı gerekçesiyle ‘Çirkin’ tarafından cezalandırılır. Kızlarının en küçüğü, aynı zamanda en hayat dolu olanı ‘Güzel’, başlarına gelen felaketlerden kendini sorumlu tutar ve babasının cezasını üstlenerek kendini feda eder.

Çirkin’e ait olan gizemli şatoda onunla birlikte yaşamaya başlayan Güzel, bu şatonun göründüğü gibi tehlikeli ya da karanlık bir yer olmadığını fark eder ve onu Çirkin’in şatosunda büyülü bir aşk beklemektedir. Zamanla birbirlerini tanımaya başladıklarında genç kadın, Çirkin’in geçmişine ait sırları öğrenir. Çirkin bir zamanlar krallığı olan yakışıklı bir prenstir ve kendisine yapılan bir büyü nedeniyle yıllardır Çirkin olarak yaşamaktadır. Şimdi cesur ve hayat dolu Güzel, ne pahasına olursa olsun Çirkin’i bu büyüden kurtarmaya çalışacaktır. Güzel ve çirkin filmini indirirken yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayınız.


Turbobit

http://turbobit.net/vsoayuoox6zs.html

Güzel ve Çirkin filmini indirirken turbobit premium kullanın filmi yüksek hızda indirin.

Filme Ait Konu Başlıkları

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.