Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Grinin 50 Tonu – Fifty Shades of Grey (2015) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 1.8 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 4,1Grinin 50 Tonu Film indir

Son zamanların en popüler romanlarından olan Grinin Elli Tonu, bu kadar popüler olması tabi ki yapımcıların dikkatini çekti ve sinemaya uyarlandı. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki film erotik film değil, ama filmin ve romanın içerisinde bolca erotik sahne var. Bu filmin asıl türü romantizm ve dram. Filmin oyuncu kadrosu ise şöyle; Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eloise Mumford, Luke Grimes, Marcia Gay Harden, Victor Rasuk ve Rita Ora.

Grinin Elli Tonu Film indir

Bir üniversite öğrencisi olan Anastasia Steele, bir gün yakın arkadaşı hastalanınca onun yerine okul gazetesinde yayınlanmak üzere röportaj yapmak için son derece zengin ve yakışıklı bir iş adamı olan Christian Grey ile görüşmeye gider. Kısa süren bir görüşme ardından iki tarafta birbirlerinde şimşekler çaktırır. Aşk ve ilişkiye mesafeli duran Anastasia için her şey değişmiştir. Christian ise ilginç şekilde Anastasia ‘dan hoşlanmış ve onu istemektedir. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey’in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?

Karanlığın Elli Tonu – Fifty Shades Darker (2017) için tıklayın,

Özgürlüğün Elli Tonu (2018) için tıklayın

Grinin 50 Tonu Film indir
Grinin 50 Tonu Film indir
Grinin 50 Tonu Film indir

Bu filmi turbobit premium yardımı ile 10 dakikada indirebileceğinizi biliyor musunuz?

https://turbobit.net/qh0yopt7xuxz.html

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

  1. John dedi ki:

    Neden sadece turbobit linki koyuyorsun? Cloudmail.ru yada baska yerlere de link verirsen daha cok insana erisirsin dostum