Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Film Nasıl İndirilir?

 

Merhaba,

Sitemizde bulunan filmlerin tamamı ücretsiz olarak paylaşılmaktadır. Farklı paylaşım siteleri kullanılarak, filmleri tek link yani tek dosya halinde indirebilirsiniz.

Peki izlemek istediğim filmi nasıl indireceğim? diyorsanız, bu yazı sizin için.

Sitemizdeki tüm filmler öncelikli olarak Turbobit sitesi üzerinden paylaşılmaktadır. Turbobit üzerinden nasıl film indireceğinizi yazının devamında öğrenebileceksiniz.

    • Paylaşılan her filmin en alt kısmında bir Turbobit linki yer almaktadır, Turbobit linkini bulup tıklıyoruz.

turbobit film indir

      • Açılan sayfa aşağıdaki gibidir. İsterseniz premium alarak yYüksek Hızda İndirme yaparsanız, isterseniz Normal İndirme ‘yi kullanarak ücretsiz film indirebilirsiniz. Premium kullanıcıları Yüksek Hızda İndirme butonuna basarak, dosya indirme işlemini başlatabilirler. Normal İndirme kullananlar için anlatımımız devam ediyor.

film indir

  • Normal İndirme yapan kullanıcılarımızın karşısında aşağıdaki sayfa gelecektir. Dilerseniz bu sayfadan Premium satın alıp, Yüksek Hızda İndirme yapabilirsiniz. Normal İndirme yapan kullanıcılarımız sayfanın orta kısmında harf ve sayılardan oluşan güvenlik doğrulamasını girip, indirme işlemi için devam edecekler.

Tek link film indir

  • Güvenlik doğrulamasını geçtiğiniz zaman 60 Saniye geri sayım başlayacaktır.

Full indir

  • Geri sayım bittikten sonra aşağıdaki gibi  ” Dosya indir ” yazısı gelecektir. Dosya indir ‘e tıklayarak, film indirme işlemini başlatabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

dosya indir

Farklı sorularınız ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.