Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Esaretin Bedeli – The Shawshank Redemption (1994) Film İndir


Rip Türü : BRRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 9,3Esaretin Bedeli film indir

Dünya sineması adına bir başyapıt olan Esaretin Bedeli, toplamda 7 dalda oscar’a aday olmuş kaliteli bir filmdir. Haksız yere karısını öldürmek suçu ile hapse atılan Andy, muhasebe işlerinden oldukça iyi anlayan bir bankerdir. Düştüğü bu kötü hapishane içerisinde tecavüz, şiddet ya da daha birçok kötü duruma maruz kalmasına rağmen hiç yılmadan ayakta kalmaya devam etmiş ve zamanla dışarıda kullandığı meslek yetenekleri ile burada bir şekilde kendi düzenini kurmayı başarmıştır.

Tüm yaşadığı zorluklara rağmen hapishanedeki insanlara burada da güzel bir hayatın yaşanabileceğini zamanla kanıtlayan Andy, birçok mahkûma da bu konuda umut ışığı olmuştur. Dünya klasiklerinden biri haline gelen filmin ana teması ise umutlarınızı kaybettiğiniz günün aynı zamanda yaşamınıza da son verdiğiniz gün olacağını net bir biçimde aktarmaktır. Film kişisel gelişim adına da birçok mesajı bünyesinde barındırmaktadır.

Bir sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken bir film olan Esaretin bedeli izle hemen buradan indirilebilir. Kesilme, donma ve yavaşlık gibi sorunlar yaşamadan dilediğin player cihazında izlemeniz mümkün olacaktır. Filmindirsene.net herkese iyi seyirler diler…


Turbobit

Esaretin bedeli filmini turbobit premium ile sadece 10 dakikada bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

http://turbobit.net/xmyhruqqz7zg.html

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.