Sitemizde 39 kategoride toplam 3289 film ve 1342 yorum bulunmaktadır.

En iyi Film indirme sitesi!


En iyi film indirme sitesi hangisi?

“Bizim sitemiz” dersek, bu yazıyı okuyan bir çok kişi “abartma istersen” diye bir cevap verebilir. Ancak şunu kesin olarak belirtmeliyim ki, 5 seneden uzun bir süredir, sürekli güncellenen filmler, yeni eklenen filmler ile birlikte film indirme siteleri arasındaki ciddi bir konuma sahibiz.

Film indirme sitesi tavsiye?

Kendi sitemiz dışında bir tavsiye vermek pek mümkün görünmüyor. Eylül 2017 itibariyle 3000’den fazla film ile karşınızdayız. Her gün güncellenen içeriklerimiz ve yeni çıkan filmler ile birlikte bu sayı artmaktadır.

Ücretsiz film indirme sitesi?

Sitemizde yer alan tüm filmler ücretsizdir. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, buradaki filmlerin hiç biri bizim sunucularımız da yer almıyor. Hiç birini biz kopyalamıyoruz, çekim yapmıyoruz, riplemiyoruz. Elimizi soğuk sudan, sıcak suya değdirmiyoruz!

Peki nasıl ücretsiz bir şekilde yayın yapıyoruz? Sitemizde yer alan tüm filmlerin hepsi file host diye tabir ettiğimiz turbobit.net sitesinde yer alıyor. Buradan film indirilmeleri ve satın alınan premiumlar sayesinde belirli bir komisyon elde ediyoruz ve bu sayede daha fazla filmi sizlere ulaştırabiliyoruz.

Ekşi sözlük ne diyor?

Online film izlemekten kat kat daha iyi olduğunu söyleyenler, günah olduğunu iddia edenler ve bağımlılık yaptığını dile getirenler mevcut.

2017-2018  yılı en iyi film indirmesi sitesi?

2016, 2017, 2018 farketmez! 5 yıldır yaptığımız gibi yenilenmeye devam edeceğiz. En yeni filmleri her zaman sitemiz üzerinden indirebileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.