Sitemizde 39 kategoride toplam 3304 film ve 1349 yorum bulunmaktadır.

Ejderha Dövmeli Kız (2011) 720p İndir


Rip Türü : 1080p | Boyut : 7.1 Gb | Dil : Türkçe Dublaj/ENG | İMDB : 7,8Ejderha Dövmeli Kız Film indir

2011 yılı yapımı olan – The Girl with the Dragon Tattoo (Ejderha Dövmeli Kız) filmini sitemiz üzerinden 720p kalitesinde ücretsiz ve tek link olarak indirebilirsiniz.

Öykünün bir labirentten farksız yapısında cinayet, yozlaşma, aile sırları ve 40 yıllık bir gizemin peşinden koşan iki beklenmedik ortağın iç mücadeleleri yer alıyor. Mikael Blomkvist (Daniel Craig), yalan haberle suçlandıktan sonra şerefini kurtarmaya karar veren bir finans muhabiridir. İsveç’in en zengin sanayicilerinden olan Henrik Vanger (Akademi Ödülü adayı Christopher Plummer) tarafından, geniş ailesinin bir üyesi tarafından öldürüldüğüne inandığı sevgili yeğeni Harriet’ın uzun zaman önceki kayboluşunu araştırmakla görevlendirilen gazeteci, başına geleceklerden habersiz bir şekilde, donmuş İsveç kıyılarının açığındaki bir adaya doğru yola çıkar.

Aynı anda, Milton Güvenlik hesabına çalışan alışılmadık ama becerikli bir araştırmacı olan Lisbeth Salander (Rooney Mara), Blomkvist’in geçmişini araştırmakla görevlendirilir. Bu görev, genç kadının Harriet Vanger’ı kimin öldürdüğünü araştıran Mikael’e katılmasına yol açar. Lisbeth, sürekli ihanete uğradığı bir dünyadan saklanmayı seçmişse de, hacker’lık becerileri ve sabit fikirliliği paha biçilmez birer özellilk haline gelmiştir. Mikael ağzı sıkı Vanger’larla yüz yüze gelirken, Lisbeth kablolu dünyanın gölgelerinde gezinir. Birlikte geçmişten günümüze bir cinayetler zincirini takip ederken, çağdaş suç dünyasının en azgın dalgalarına çekilirken tutunacakları, kırılgan bir güven bağı kurarlar. Filmindirsene.net iyi seyirler diler.

Turbobit

http://turbobit.net/x2gicrpdi9zj.html

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.