Sitemizde 39 kategoride toplam 3289 film ve 1343 yorum bulunmaktadır.

Çılgın Max 3 – Mad Max: Beyond Thunderdome (1985) 1080p İndir


Rip Türü : m1080p | Boyut : 1.6 Gb | Dil : Türkçe Dublaj/ENG | İMDB : 6,2Çılgın Max 3 Film İndir

İki kişi girer, ve sadece biri çıkar. Bartertown’ın Thunderdome arenasında kanun böyledir. Fakat kanun koyucu Auntie Entity yakında bir kural daha koyacaktır: Max’i kızdırmayın!

Post-nükleer bir gelecekte geçen Mad Max Beyond Thunderdome’da Mel Gibson (Lethal Weapon, Maverick) kayıp çocuklardan oluşan bir kabilenin kurtarıcısı rolünde. Sahnenin kalanını ise Max’i, Bartlertown’daki baskısını kuvvetlendirmek amacıyla kullanmak isteyen, güç-delisi Auntie Entity rolündeki müzik yıldızı Tina Turner dolduruyor.

Yönetmenler George Miller ve George Ogilvie; Max ve gladyatör Blaster lav silahları, elektrikli testereler, ve Thunderdome’da yerinden oynatabildikleri tüm cisimlerli kullanarak kıyasıya çarpışırken, tüm zamanların en başarılı dövüş sahnelerinden biriyle izleyiciyi tekerlekli bir kıyamete, heyecanlı bir finale taşıyor.Mad Max Beyond Thunderdome: izleyin, siz de film müziklerindeki şarkınının sözlerine hak vereceksiniz, “Yeni bir kahramana ihtiyacımız yok”. Filmindirsene.net iyi seyirler diler.

Turbobit

http://turbobit.net/nxv1rjnfsisr.html

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.