Sitemizde 39 kategoride toplam 3289 film ve 1343 yorum bulunmaktadır.

Büyük Ülke – Big Country (1958) Film İndir


Rip Türü : m720p | Boyut : 2.2 Gb | Dil : Türkçe Dublaj/ENG | İMDB : 7,9Büyük ülke film indir

Yıldızlarla dolu, masraftan kaçınılmamış, dev boyutlu bu destansı western’de, bir barış sözcüsü, cesaretini gösterirken kuvvetin bilincinde olmak zorunda kalacaktır. Kendini erken emekliye ayırmış, zengin kaptan James McKay, nişanlısı Pat Terrill’le evlenmek üzere Batı’nın uçsuz bucaksız topraklarına gelir.
Yumruk kavgasına inanmayan McKay, değerleri ve hayata yaklaşımıyla, kovboylar için kapalı bir kutudur. İnsafsız işçi başı Steve Leech ona karşı ânında antipati duyar. Pat’in de, zengin babası Binbaşı Henry Terrill’in kontrolü altında şımarık, bencil bir kız olduğu anlaşılır.
Binbaşı, sığırları sulama hakkı yüzünden, zorba ve açgözlü Rufus Hannassey’in başını çektiği yontulmamış bir çeteyle amansız bir mücadele içindedir. McKay, Terrill çiftliğindeki ifrata varmış maçolukla arasına mesafe koymaya karar verip, başına buyruk öğretmen Julie Maragon’la romantik bir ilişkiyi seçer.
Julie’nin suyu bol topraklarına sahip olmak, aralarında savaşan iki çiftlik sahibinin de gündemindedir. Julie, Rufus’un beş para etmez oğlu Buck tarafından kaçırılınca, McKay harekete geçmeye karar verir… Filmindirsene.net iyi seyirler diler…Turbobit

http://turbobit.net/jg7y1gavmzhg.html

Filmde Yer Alan Oyuncular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.