Sitemizde 39 kategoride toplam 3300 film ve 1347 yorum bulunmaktadır.

Baba 2 – The Godfather: Part II (1974) Film İndir


Rip Türü : DVDRip XviD | Boyut : 700 Mb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 9,0Baba 2 Film indir

Yeraltı Dünyasının Unutulmaz Klasiği: Baba 2

Mafya filmlerinin belki de en efsanevi serisinin 2. perdesindesiniz. Zekası ile ön plana çıkan Michael Corleone artık öyle bir suç örgütünü ve dünyasını yönetiyordur ki ailesinin bile tanıyamadığı bir hal alır. Aslında onun amacı ise sadece ailesini korumaktır. Suça bulaştıkça beraberinde yalnızlığı da hissetmeye başlar.

Vito Carleone ise filmde gençlik sürecinde ne gibi badireler atlatmış bizlere kesitler halinde sunuluyor. Özellikle Sicilya yaşamını terk ederek, suç dünyasının merkezi Amerika’ya geldiğinde nasıl bir değişim yaşadığını da göreceksiniz.

Kazandığı oscarlar arasında sadece oyunculuk değil En iyi film müziği, En iyi yönetmen ve En iyi uyarlama senaryo oscarı gibi ödüller de yer alıyor. Yeraltı dünyasına ilgi duyan ve mafya filmlerini yakından takip eden biri iseniz Baba 2 filmini indir diyoruz. IMDB puanı ise 10/9,00 ile zaten başarısını da sergilemektedir. Baba serisinin hızlı bir çıkış yakalamasında 2. filminin büyük rolü olduğunu da hatırlatmak isteriz. Filmindirsene.net herkese iyi seyirler diler..

Turbobit

http://turbobit.net/bpi5ocnr8hdv.html

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.