Sitemizde 39 kategoride toplam 3304 film ve 1349 yorum bulunmaktadır.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi (2014) İndir


Rip Türü : BDRip XviD | Boyut : 1.3 Gb | Dil : Türkçe Dublaj | İMDB : 6,2300 spartalı 2 film indir

Film, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı’na sahne oluyor. Yeni filmin kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles. Filmin yönetmenliğini Noam Murro yapıyor. Başrollerini ise Sullivan Stapleton ve Eva Green paylaşıyor. Frank Miller’ın grafik romanı Xerxes’ten uyarlanan 300’ün bu yeni filminde mücadele karadan denize taşınıyor. Müthiş görsel efektleri ile göz dolduran bir film.

Kral Leonidas ve koruması Thermopylae’nin dar kanyonlarında büyük bir Pers ordusunu uzaklaştırmayı başarmış, aynı zamanda general Themistocles de Persleri püskürtmek için askerlerini bir araya toplamaya çalışmaktadır.Xerxes, Yunan başkenti Atina’yı ele geçirir. Kanlı bir savaşa giren Themistocles bu arada çok özel bir düşmanla karşı karşıyadır:  Artemisia. Artemisia, acımasız ve entrikacı bir Pers ordusu lideridir ve Yunanlılara olan öfkesi onu daha bile tehlikeli hale getirmektedir. Themistocles’in bu savaşı kazanmak için eski rakipleriyle bir araya gelmek zorundadır. O rakipler de Spartalı savaşçılardan başkaları değildir.

300 spartalı 2 film indir
300 spartalı 2 film indir
300 spartalı 2 film indir
300 spartalı 2 film indir
300 spartalı 2 film indir
300 spartalı 2 film indir

Turbobit

http://turbobit.net/8svqgm38ww18.html

300 Spartalı serisinin 2. filmi olan Bir İmparatorluğun Yükselişi filmini turbobit premium kullanarak beklemeden yüksek hızda indirebilirsiniz. Ayrıca turbobit premiumu sitemizdeki bütün filmlerde kullanabilirsiniz.

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

 1. admin dedi ki:

  Merhaba,
  BDRip XviD olarak eklenmiştir.
  Artık bluray rip kalitesinde indirip, izleyebilirsiniz.

 2. leyla dedi ki:

  kesinlikle ilk film daha güzeldi

  1. Burak dedi ki:

   Aynen öyle.

 3. Serdar dedi ki:

  teşekkürler